fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Мы работаем Пн. - Пт.

Позвоните нам

Facebook

Поиск
Меню
 
Ante > Новости  > Кабінетом Міністрів України затверджена постанова щодо випуску облігацій

Кабінетом Міністрів України затверджена постанова щодо випуску облігацій

a

Кабінетом Міністрів України затверджена постанова щодо випуску облігацій державної внутрішньої позики для відшкодування задекларованих до 01.01.2014 року сум ПДВ, не відшкодовані станом на 21.01.2014 р. (набрання чинності Законом “Про Державний бюджет України 2014 року) та підтвердженні за результатами перевірок.

Обіг облігацій – 5 років, номінальна вартість — 1 тис. грн, на рівні облікової ставки Національного Банку України ставка дохідності (9,5% дорівнює ставка НБУ з 15.04.2014).

Випуск облігацій – бездокументарна форма, а погашення здійснюється шляхом проведення кожних шести місяців протягом строку обігу облігацій виплат з погашенням боргової суми у розмірі десяти відсотків їх доходу та номінальної вартості за облігаціями. Після затвердження Міністерством фінансів реєстрів протягом п’яти робочих днів Органи доходів і зборів надають витяги з реєстрів платникам податку.

Слід поквапитись із заявами. Звичайна річ, коли відкрите кримінальне впровадження стосовно платника податків за ухиляння від сплати податку, висновки не складатимуться.

Приводом для відшкодування облігаціями є реєстри Міністерства фінансів та висновки Міністерства доходів і зборів щодо відшкодування ПДВ, які відповідно подаються за місцем реєстрації платника податків до Держказначейства. Слід зауважити, термін падання такої заяви про оформлення відшкодування не обмежується Порядком. Про те, Міндоходами має бути забезпечене подання матеріалів інвентаризації платників податку у двотижневий строк, у яких для їх затвердження відповідні наявні суми податку для визначення граничного обсягу випуску зазначених облігацій; реєстри проведеної інвентаризації, складені на підставі заяв про оформлення відшкодування вказаними облігаціями для їх затвердження платників податків — у двомісячний строк.

Платникам, яким йде процес оформлення відшкодування ПДВ, для зарахування належної їм кількості облігацій, відкривають у банках рахунки у ЦП.

Банки на підставі поданих заяв щодо оформлення відшкодування облігаціями ПДВ та виписок з реєстру передають органам Держказначейства у паперовому та електронному вигляді сформований перелік одержувачів облігацій.

За їх номінальною вартістю, кратною 1000 грн здійснюється оформлення відшкодування ПДВ облігаціями. Платнику оформлюється maх можлива кількість облігацій на суму, кратну номінальній вартості, залишок підлягає відшкодуванню з держбюджету, якщо сума відшкодування ПДВ не є кратна 1000 грн.

Держказначейство дає відповідне розпорядження про переказ облігацій Національного Банку України після перевірки відповідності списку одержувачів облігацій, банками, даних, що містяться в реєстрах інвентаризації. Належну кількість облігацій банки у строк, що не перевищує трьох робочих днів зараховують на рахунки у ЦП платників.

})(jQuery)