fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Мы работаем Пн. - Пт.

Facebook

Поиск
Меню
 
Ante > Новости  > Оновлена форма звіту по ЄСВ

Оновлена форма звіту по ЄСВ

Наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015р. №435 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» затверджено новий Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Ним визначено загальні правила формування Звіту з ЄСВ, строки і форми його подання, виправлення помилок. Це забезпечить встановлення чіткого механізму подання звіту про суми нарахованого ЄСВ та можливість повідомлення страхувальнику ДФС про прийом працівника на роботу.
Також затверджено оновлені форми звітності, а саме: Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів (форма №Д4), який подається щомісяця, а також річний Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (форма №Д5) та інші.
Слід зазначити, що у новій формі Звіту з ЄСВ у Таблиці 1 зазначаються реквізити, пов’язані із застосуванням понижуючого коефіцієнта (за наявності), а саме: застосування коефіцієнта; розмір коефіцієнта; середня заробітна плата за 2014 рік; середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік.

})(jQuery)