fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Мы работаем Пн. - Пт.

Позвоните нам

Facebook

Поиск
Меню
 
Ante > Новости  > Чергові зміни 2016 року щодо спрощеної системи оподаткування

Чергові зміни 2016 року щодо спрощеної системи оподаткування

5 березня 2016 року МВФ опублікував звіт про Україну, в якому зазначено рекомендації від експертів. Деякі рекомендації Фонду вже було запроваджено в податковій реформі.
Зі звіту видно, що стимулюванню економіки країни МВФ не приділяє особливої уваги. Натомість наголошує про розширення бази оподаткування. У результаті низку рекомендацій Фонду вже було втілено в податковій реформі Мінфіну, а частина із них реалізовуватиметься протягом 2016 року.
Скасування спрощеної системи оподаткування для юридичних осіб – це норма, яка може бути запроваджена вже в цьому році. «Юридичних осіб також має бути позбавлено можливості застосовувати реформований спрощений режим оподаткування. […] Практика більшості країн полягає у відмові від поширення режиму спрощеного оподаткування на юридичних осіб», – йдеться у звіті МВФ.
Матимуть право на застосування спрощеної системи оподаткування лише малі платники податків, йдеться в рекомендаціях. Цю норму в 2015 році не було внесено в закон, але в 2016 році її можуть спробувати ввести.
«Спрощена система оподаткування має залишитися, але її потрібно модифікувати, щоб не дати великому бізнесу дробитися і використовувати спрощену систему з метою оптимізації та мінімізації податків», – уточнює Макеєва.
А яке Ваше відношення до цієї новини?

})(jQuery)