fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Мы работаем Пн. - Пт.

Позвоните нам

Facebook

Поиск
Меню
 

Законопроект про нововведення щодо колективних договорів: що основне?

Ante > Новости  > Законопроект про нововведення щодо колективних договорів: що основне?

Законопроект про нововведення щодо колективних договорів: що основне?

Верховною Радою було зареєстровано проект закону №6632 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового механізму дії колективних договорів».

Головною метою даного законопроекту є усунення прогалин в правовому регулюванні строку дії в часі колективних договорів та забезпечення правової визначеності й захисту прав роботодавців та профспілок.

Також законопроектом передбачається запровадження строку дії колективного договору та процедури продовження строку його дії.

Що стосується закону «Про колективні договори і угоди», запропоновано встановити, що колективний договір укладається на строк не більше 3 років і за згодою сторін його строк дії може бути продовжений, проте щоразу не більше ніж на наступні 3 роки.

Крім цього після того, як закінчиться строк дії колективного договору, угода діє до моменту укладення нового договору (або продовження року дії чинного), але не більше 1 року з дня закінчення строку дії, зазначеного в колективному договорі.

Протягом 1 року з дня завершення строку дії колективного договору повинні розпочатися переговори між сторонами, які стосуються укладення нового або продовження строку дії чинного колективного договору, угоди.

Договір вважатиметься припиненим, якщо протягом 1 року з дня закінчення строку дії колективного договору, який зазначений в договорі, сторони не продовжили його строк дії. У разі продовження такого строку окремі положення колективного договору можуть бути переглянуті за згодою сторін.

Без коментариев

Оставить коментарий

})(jQuery)