fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Мы работаем Пн. - Пт.

Facebook

Поиск
Меню
 

Лицензия на торговлю агрохимикатами и пестицидами

Ante > Лицензия на торговлю агрохимикатами и пестицидами

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин).

 

Перелік документів для отримання ліцензії:

Заявапро видачу ліцензії на бланку встановленої форми

До заяви додаються:

2) опис документів, що додаються до заяви за встановленою формою(згідно з додатком 6 до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин);

3) відомості за підписом заявника – суб’єкта господарювання про наявність власних або орендованих складських і торгових приміщень, матеріально-технічної бази та їх відповідність вимогам за встановленою формою (згідно з додатком 2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин);

4) копії допусків (посвідчень) працівників на право роботи з пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)

5) гарантійний лист про утилізацію токсичних відходів, які виникають у процесі здійснення торгівлі

Якщо заява і необхідні документи не керівником суб’єкта господарювання, а його довіреною особою, потрібно надати доручення з підтвердженням повноважень.

 

Плата за ліцензію:
Плата за ліцензію здійснюється після того, як прийнято рішення про видачу ліцензії – одна мінімальна заробітна плата, яка становить 1450 грн. до 30.11.16 р., а з 01.12.16 р. 1550 грн.

})(jQuery)