fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Ми прицюємо Пн. - Пт.

+38 (067) 337-67-17

Зателефонуйте нам

Facebook

Пошук
Меню
 

Господарське право

Ante > Господарське право

Господарське право


 

Ви займаєтесь господарською діяльністю або ж мрієте заснувати власну справу, проте не впевнені у правильності ведення окремих операцій та недостатньо обізнані в нюансах виконання обов’язкових зобов’язань перед державою?

_

Досвідчені юристи ANTE Consulting Group забезпечать Вас якісними послугами господарського права, застосовуючи індивідуальний підхід та забезпечуючи повну конфіденційність.

_

Ведення господарських справ потребує уваги стосовно того чи дотримуються всі норми та права їх учасників. Залежно від Вашої організаційно-правової форми, виду діяльності, стратегії розвитку, охоплення ринку та стадії росту керування господарським правом має свої окремі особливості, які неможливо врахувати без спеціалізованих юридичних знань.

_

Господарське право керує відносинами, що виникають між господарюючими суб’єктами та особами,з якими вони взаємодіють, з приводу виробництва продукції, надання послуг. При чому метою такої господарської діяльності може бути як отримання прибутку, так і задоволення суспільних потреб.

_

new-piktochart_23514389_5a2b18e2e30f8331d864e7dbf1c1ba533e3d4b2a-2

_

Перш ніж приступити до надання послуг з господарського права фахівці нашої компанії детально вивчають справи та бізнес Клієнта, розглядають окремі поставлені завдання з багатьох сторін для повного охоплення сутності та досягнення найефективнішого результату. Вивчення діяльності Клієнта обумовлене, перш за все, різними видами господарської діяльності, від яких залежатиме застосування норм господарського права. Це може бути банківська справа, виробництво товарів для продажу, страхування, робота з інноваційними технологіями та стартапами, різного роду інвестування тощо.

_

Вдалий бізнес не можливо побудувати без дотримання законодавства та використання правових норм саме на Вашу користь. Так само і будь-яка некомерційна установа, що здійснює господарську діяльність, позбавлена права ефективно існувати без законної участі в правовідносинах. Послуги господарського права потрібні всім.

_

new-piktochart_23514389_5a2b18e2e30f8331d864e7dbf1c1ba533e3d4b2a
_

Що Ви отримаєте, звернувшись до ANTE Consulting Group?


Ви отримаєте від ANTE Consulting Group ґрунтовну консультацію з приводу усіх питань, що стосуються господарського права. Ми не лише теоретично розповімо та пояснимо, як вирішити те чи інше завдання, а й практично застосуємо прийняті рішення разом із Вами.

Багаторічний досвід наших фахівців – це корисний багаж знань, сотні якісно вирішених питань, постійне слідкування за оновленнями в законодавчій базі, швидке реагування на поставлені задачі та індивідуальний підхід до Клієнта та його справи.

_

Ми пропонуємо обрати наступні послуги господарського права:

_

1) Юридичний супровід діяльності Клієнта, починаючи від вирішення поточних правових завдань, що стосуються господарської діяльності, правової експертизи документів та аудиту, закінчуючи вибором нових організаційно-правових форм бізнесу тощо;

2) Обробка договорів та дозволів;

3) Представлення інтересів Клієнта під час розглядів у господарському суді;

4) Юридичний супровід господарських операцій зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД);

5) Правова підтримка Клієнта при проведенні тендерів та державних закупівель;

6) Правова експертиза документів.

 _

Послуги господарського права від ANTE Consulting Groupце не просто допомога у вирішенні проблеми, а й інструмент вдосконалення діяльності в майбутньому. Виправлення помилок, вказівка на недоліки, пошук шляхів покращення та застосування усіх можливих резервів підвищення ефективності господарської діяльності в правовому полі – все це забезпечує наша компанія.

_

Довірте спеціалістам керувати організаційними рутинними питаннями, а самі економте час та зусилля на втілення ідей бізнесу, його стратегічно росту та досягнення справді важливих цілей. Разом з ANTE Consulting Group Ви досягнете успіху!

_

Вартість послуги господарського права погоджується. Звертайтесь за номером: (097) 79-79-433.

_

Наші контакти: м. Київ, пр-т Лобановського, 56, 7 пов., оф.3, тел. (097) 79-79-433.

})(jQuery)