fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Ми прицюємо Пн. - Пт.

+38 (067) 337-67-17

Зателефонуйте нам

Facebook

Пошук
Меню
 

Корпоративне право

Ante > Корпоративне право

Корпоративне право


 

Сучасні економічні реалії вимагають постійного динамічного розвитку бізнесу для підвищення прибутковості та отримання найефективнішого результату. Такий розвиток неможливий без вирішення головних питань щодо розробки оптимальних моделей управлінської структури бізнесу. Також важливо забезпечувати узгоджену взаємодію усіх учасників бізнесу, зокрема, власників, керівників підрозділів, акціонерів, філій та дочірніх компаній тощо.

_

Наведені завдання можливо вирішити лише за допомогою формування правил та норм внутрішнього середовища бізнесу, які закріплюються в установчих та інших внутрішніх документах, і формують систему корпоративного права.

 _

Корпоративне право представляє сукупність норм і принципів, що з’являються внаслідок одержання права на володіння акціями (акціонерного товариства), частками у статутному капіталі (товариства з обмеженою відповідальністю), а також права  до статутного капіталу не поділеного на частки (дочірніх компаній).

_

_

Потреба у забезпеченні дотримання корпоративних прав обумовлена регулюванням корпоративних конфліктів всередині бізнесу або груп компаній.

Саме тому ANTE Consulting Group надає Клієнтам послуги із забезпечення дотримання корпоративних прав у напрямку аналізу, узагальнення та повного формулювання фахівцями-юристами за домовленістю з власниками корпоративних прав повного комплекту внутрішньо корпоративних документів.

_

Правильне оформлення та формулювання відносин між засновниками та керівниками бізнесу – надзвичайно важливе завдання на шляху до сталого розвитку компанії, мінімізації ризиків та успішного здійснення основної діяльності.

_

Сукупність таких відносин формують систему корпоративного права, яка, в свою чергу, з боку ANTE Consulting Group включає наступні пункти:

1) проведення детальних та ґрунтовних консультацій щодо вибору найоптимальнішої організаційно-правової форми Вашого бізнесу, враховуючи усі аспекти специфіки діяльності та його функціонування;

2) аналіз поточного та минулого стану забезпечення дотримання бізнесом корпоративних прав, а також проведення ретроспективних моніторингів, які стосуються внутрішнього управління бізнесу Клієнта;

3) розробка рекомендацій щодо розподілу акцій (часток) при формуванні статутного капіталу;

4) формування структури та компетенції органів управління, забезпечення їх закріплення у відповідних документах;

5) допомога в розробці порядку формування статутного капіталу;

6) формування комплекту потрібних установчих документів для будь-якої організаційно-правової форми бізнесу;

7) оформлення внутрішньої корпоративної документації суб’єктів господарювання, які забезпечують регулювання взаємовідносин між усіма учасниками бізнесу;

8) забезпечення організації та документального оформлення проведення зборів акціонерів (засновників) бізнесу;

9) реєстрація змін та доповнень до установчих документів;

10) консультування в разі реорганізації та ліквідації бізнесу, в тому числі зьприводу необхідної документації;

11) допомога у відчуженні корпоративних прав;

12) захист комерційних таємниць;

13) рекомендації щодо вирішенн корпоративних конфліктів;

14) тощо.

_

_

ANTE Consulting Group у своїй діяльності при наданні послуг корпоративного права дотримується принципу залучення до вирішення поставлених завдань різнопрофільних консультантів та юристів. Практика діяльності наших фахівців охоплює не тільки юридичний супровід корпоративних питань, а й розробку моделей корпоративного управління, вирішення корпоративних спорів та реалізацію корпоративних проектів.

 _

Обираючи нашу компанію для забезпечення корпоративних прав Вашого бізнесу, Ви отримуєте не лише якісні послуги у чітко встановлені терміни та за прийнятною ціною, а й надійну впевненість в тому, що:

  • Вашій інформації буде забезпечена повна конфіденційність;
  • наші спеціалісти є повністю незалежними та об’єктивними;
  • до Вас та до кожного поставленого вами завдання буде застосовуватися індивідуальний підхід.

_

Звертайтесь до ANTE Consulting Group за допомогою – і ми забезпечио надійну та якісну підтримку Вашого бізнесу у сфері корпоративного права!

_

Вартість послуги погоджується. Детальніша інформація за телефоном: (097) 79-79-433.

_

Наші контакти: м. Київ, пр-т Лобановського, 56, 7 пов., оф.3, тел. (097) 79-79-433.

})(jQuery)