fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Ми прицюємо Пн. - Пт.

+38 (067) 337-67-17

Зателефонуйте нам

Facebook

Пошук
Меню
 

Податкове право

Ante > Податкове право

Податкове право


Сплата податків та зборів – важливий та обов’язків напрям діяльності, що стосується усіх суб’єктів господарювання. Юридичні особи та фізичні особи-підприємці з одного боку мають постійно дотримуватися правил, встановлених державою, а з іншого – прагне мінімізувати свої витрати та підвищувати прибутковість. При цьому слід мати на увазі, що податкове законодавство – одне з найскладніших, оскільки має велику кількість нюансів та винятків і не обмежується дією лише Податкового кодексу. Саме тому часто як фізичні особи-підприємці, так і юридичні особи потребують допомоги досвідчених юристів, які спеціалізуються в галузі податкового права.

Фахівці ANTE Consulting Group допомагають клієнтам у вирішенні питань, пов’язаних із оподаткуванням бізнесу для оптимізації бізнес-процесів та мінімізації податкового навантаження суб’єктів господарювання.

_

_

Застосовуючи індивідуальний підхід до кожного Клієнта, ми забезпечуємо виконання наступних послуг:

1) Вибір оптимальної системи оподаткування.

Оптимальна система оподаткування повинна ґрунтуватися на чіткому розумінні цілей та стратегії бізнесу, видів діяльності та напрямків відносин із контрагентами. Такий вибір потребує детального аналізу та виокремлення усіх переваг та недоліків альтернативних методів оподаткування.

_

2) Консультування з приводу податкового планування.

Наші фахівці надають усні та письмові рекомендації щодо вдосконалення системи податкових розрахунків з бюджетом, узагальнюючи та упорядковуючи їх в єдиний план.

_

3) Організація оскарження результатів податкової перевірки.

Дана послуга включає захист фізичних та юридичних осіб в судовому порядку, аналіз доказів та надання допомоги у вирішенні податкових спорів, застосовуючи спеціально розроблену політику дій індивідуально до кожного Клієнта та предмета оскарження.

_

4) Проведення аналізу податкових ризиків для юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців.

Існування податкових ризиків та невчасне їх попередження зумовлюють збільшення витрат суб’єктів господарювання, зниження ефективності роботи внаслідок зростання податкового тягаря. Довірте аналіз податкових ризиків нашій компанії та оптимально прогнозуйте майбутні витрати та надходження.

_

5) Представництво Ваших інтересів у фіскальних органах.

На сучасному етапі будь-який бізнес не може існувати без обов’язкової взаємодії з фіскальними органами при виконанні податкового обов’язку. Саме тому ANTE Consulting Group вирішить замість Вас нагальні питання з приводу оподаткування, взаємодіючи з фіскальними органами, а Ви, в свою чергу, зможете повністю зосередитися на виконанні профільних завдань бізнесу.

_

6) Супровід угод в частині податкових питань.

Юристи нашої компанії забезпечують правову підтримку, проведення податкових консультацій та детальних роз’яснень під час укладання угод.

_

7) Допомога при проведенні податкових перевірок.

Забезпечте себе зовнішньою підтримкою та порадами наших фахівців, які володіють широким спектром знань податкового законодавства, при проведенні податкових перевірок Вашого бізнесу.

_

8) Подання податкової звітності.

Ми гарантуємо вчасне подання податкової звітності, сформованої відповідно до всіх вимог та правил законодавства, включаючи електронне подання податкової звітності.

_

Наведені напрямки послуг від ANTE Consulting Group передбачають певний алгоритм, за яким відбувається їх надання, зокрема:

  • ознайомлення з бізнесом Клієнта та специфікою проблеми, з якою звертається Клієнт;
  • надання повної та ґрунтовної консультації Клієнту;
  • аналіз та вирішення поставлених завдань;
  • представлення результатів Клієнту.

_

_

Якщо Ви бажаєте оптимізувати податкові платежі, уникнути проблем та ризиків, пов’язаних із сплатою податків, дотримуючись при цьому встановленого державою законодавства, досвідчені юристи ANTE Consulting Group допоможуть Вам без втрат Вашого часу та зусиль справитися з усіма важливими завданнями.

 

Будьте впевнені в незалежності, об’єктивності та індивідуальному підході наших юристів.

_

Вартість послуги погоджується. Детальніша інформація за телефоном: (097) 79-79-433.

_

Наші контакти: м. Київ, пр-т Лобановського, 56, 7 пов., оф.3, тел: (097) 79-79-433.

})(jQuery)