fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Ми прицюємо Пн. - Пт.

+38 (067) 337-67-17

Зателефонуйте нам

Facebook

Пошук
Меню
 

Податковий консалтинг

Ante > Податковий консалтинг

Податковий консалтинг


Управління податками стосується кожного, починаючи від приватних підприємців та малого бізнесу, закінчуючи великим компаніями з іноземними інвестиціями. Разом з динамічними процесами в економіці змінюється податкове законодавство, запроваджуючи нові правила та в той же час створюючи спірні питання, які вимагають додаткових роз’яснень.

_

Податковий консалтинг – це напрям консультаційних послуг, який забезпечує детальні роз’яснення щодо дотримання норм податкового законодавства, оцінку ризиків операцій з податками та їх наслідки, а також передбачає формування системи податкового менеджменту (податкове планування, розробка податкової стратегії, оптимізація податкового навантаження, податкова безпека) з урахуванням індивідуальних особливостей Клієнта, який звертається за послугою.

_

Які переваги податкового консалтингу?


 

Завданням бізнесу на сучасному етапі розвитку економіки є не лише концентрація уваги безпосередньо на головних стратегічних цілях розвитку, а й виконання установлених державою обов’язків, пов’язаних із сплатою податків та зборів.

_

Зосередьтесь на успіху Вашої справи та доручіть виконання організаційних і другорядних завдань нашій компанії!

_

Послуга податкового консалтингу має ряд переваг, які впливають на ефективну організацію Вашої діяльності, зокрема:

  • Вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на пошук, узагальнення та структуризацію інформації, яка стосується оподаткування;
  • Ви отримаєте повну та вичерпну інформацію саме з тих питань оподаткування, які є для Вас потрібними та корисними;
  • Ви мінімізуєте податкові ризики та втрати від них, що дозволить підвищити рівень прибутку.

Команда ANTE Consulting Group, яка займається послугами податкового консалтингу, включає не лише досвідчених юристів, які готові надати якісні консультації, а й фахівців-бухгалтерів, які допоможуть втілити в життя сформовані пропозиції та плани.

_

ANTE Consulting Group здійснює податковий консалтинг за такими основними напрямками:

  • податковий аналіз;
  • податкова консультація;
  • податкове планування та оптимізація системи оподаткування;
  • податкова звітність;
  • повний податковий супровід.

_

Кожен напрямок передбачає повне консультування з проблемних для Вас питань. Якщо Ви обираєте повний податковий супровід, то ми забезпечуємо весь комплект послуг із податкового консалтингу.

_

Детальніше про кожен із напрямів податкового консалтингу


1) Податковий аналіз включає незалежну діагностику Вашого податкового обліку з метою визначення правильності нарахування та сплати податків і зборів до бюджету та їх відображення в податковій звітності. Такий аналіз дозволяє виявити не лише поточні проблеми, а й помилки минулих періодів, що дозволяє вчасно реагувати на майбутні виклики бізнесу. ANTE Consulting Group надає послуги з комплексного податкового аналізу, а також проводить експрес-перевірки податкового обліку для перевірки діючих на підприємстві схем оподаткування з метою усунення системних помилок в податковому обліку та забезпечення необхідної якості первинних документів.

_

Ми допоможемо своєчасно виявити можливі помилки, встановити їх причини, мінімізувати вплив від їх наслідків та надамо рекомендації щодо їх усунення.

_

2) Наша компанія здійснює податкове консультування, яке базується на рекомендаціях стосовно дотримання чинного законодавства, правильності ведення діяльності згідно з обраною системою оподаткування, достовірності обчислення сум податків тощо. Податкові консультації включають:

– усні та письмові консультації з питань податкового законодавства України;

– консультації з питань оподаткування іноземних компаній та їх представництв в Україні;

– податкова експертиза контрактів та договорів;

– оперативне інформування про зміни в податковому законодавстві.

_

3) Податкове планування, яке нерозривно пов’язане з оптимізацією оподаткування, покликане правильно обрати та організувати систему оподаткування для мінімізації ризиків діяльності, зниження податкового навантаження та скорочення витрат.

Воно передбачає:

– встановлення найбільш схильних податкових ризиків, надання рекомендацій щодо їх мінімізації;

– надання пропозицій щодо оптимізації системи оподаткування відповідно до чинного законодавства;

– розробку облікової політики в напрямку правил оподаткування на підприємстві;

– структуризацію відносин з кредиторами й дебіторами, планування ефективних поставок в частині мінімізації податкових витрат;

– планування податкових наслідків інвестування;

– забезпечення ефективної організації податкового менеджменту на підприємстві.

_

4) Підготовка податкової звітності – важливе та необхідне завдання кожного суб’єкта господарювання, який є платником податків. ANTE Consulting Group допоможе правильно та вчасно розрахувати суми податків до сплати, оформити звітність, подати її до контролюючих органів та надати підтвердження про прийняття звітів.

Окрім цього нашою компанією проводиться робота з фіскальними органами та позабюджетними фондами. Ми здійснюємо:

– підготовку та надання консультацій на запит контролюючих державних органів

– супровід податкових перевірок;

– за необхідності, наші юристи нададуть професійну допомогу щодо досудового опротестування актів податкових перевірок.

_

При повному податковому супроводі Ви отримаєте комплекс послуг податкового консалтингу протягом усієї діяльності Вашої компанії, включаючи послуги планування, аналізу та звітності.

Обирайте напрямок податкового консалтингу та звертайтесь до ANTE Consulting Group! Ми швидко та ефективно надамо допомогу з проблемних питань та підвищимо прибутковість Вашого бізнесу, мінімізуючи податкові витрати!

_

Наші контакти: 03037, Україна, м. Київ, Солом’янський район, пр-т Лобановського, 56, 7 пов., оф.3, тел. (097) 79-79-433

})(jQuery)