fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Ми прицюємо Пн. - Пт.

+38 (067) 337-67-17

Зателефонуйте нам

Facebook

Пошук
Меню
 

Судова практика

Ante > Судова практика

Судова практика


 

Не всі суперечки можна вирішити шляхом переговорів. Іноді трапляються ситуації, коли проблемне питання можна вирішити лише в судовому порядку. Судова практика від ANTE Consulting Group підкріплена багаторічним досвідом наших юристів, ефективно вирішеними справами різноманітних напрямків та постійним підвищенням кваліфікації наших фахівців, які завжди в курсі останніх змін та вчасно готові реагувати на будь-які нововведення та зміни.

_

Вирішити судові справи максимально вдало самостійно – майже неможливо. Варто враховувати, що судова практика вимагає не лише обширних знань та вмінь, а й витримки і ефективного управління величезними обсягами інформації.

_

my-new-infograp_23576391_8116e140fca2344caebb37affee4712c86ac1134-2

_

Що Ви отримаєте, звернувшись до нас?


Звернувшись до ANTE Consulting Group, Ви отримаєте:

  • якісну підтримку, обізнаних у всіх нюансах права, юристів;
  • усні або письмові консультації щодо Вашої справи;
  • спробу проведення переговорів і урегулювання справи в досудовому порядку;
  • представництво Ваших інтересів в суді.

_

Етапи надання послуг із судової практики


Перш ніж приступити до безпосереднього вирішення справи, юристи нашої компанії вивчають необхідну документацію, здійснюють пошук доказів та формують інформацію для захисту Клієнта в суді.

_

Ми займаємося формуванням всієї необхідної документації для розгляду справи в суді, позовних заяв, відзивів, клопотань, процесуальних документів, апеляційних та касаційних скарг, збираємо пакет потрібної інформації, даних та фактів, тощо.

_

Найвідповідальнішим та найголовнішим етапом є представництво Ваших інтересів у суді. Ми забезпечуємо судову практику для юридичних осіб, фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців у напрямку вирішення податкових, господарських, корпоративних та адміністративних справ.

_

Наші юристи здійснюють супровід Ваших справ в порядку виконавчого впровадження.

_

Сфера надання послуги судової практики


Переважно до нас звертаються за наданням підтримки в сферах стягнення заборгованості, страхових питань, розподілу майна, трудових суперечок, конфліктів з приводу незаконного використання об’єктів інтелектуальної власності, банкрутства, захисту прав споживачів тощо.

_

my-new-infograp_23576391_8116e140fca2344caebb37affee4712c86ac1134_

Ми знайдемо рішення для будь-якого питання!

_

Чому саме ANTE Consulting Group?


Узгоджуючи прийняття будь-яких рішень з Клієнтом, ми застосовуємо індивідуальний підхід до нього та його справи, зберігаємо конфіденційність інформації, а також детально вивчаємо специфіку його діяльності, що допоможе у вирішенні поточних судових справ та можливого урегулювання спорів шляхом переговорів у досудовому порядку.

_

ANTE Consulting Group стане надійним помічником у судовій практиці на окремих етапах судового розгляду справи. Також ми можемо забезпечити Вас повним комплексним супроводом протягом усієї судової тяжби.

_

Наша компанія – це якісне поєднання фахівців юристів, консультантів та бухгалтерів. Тому ми вирішимо Ваші питання, застосовуючи багатопрофільний підхід, залучаючи не лише спеціалістів права, а й працівників, які розуміються на тій чи іншій галузі, сфері діяльності, окремих нюансах Вашої справи.

_

Ми не обіцяємо неможливого – ми сумлінно виконуємо свою роботу із захисту Ваших прав.

_

Судова практика: ціна


Вартість послуги судової практики від ANTE Consulting Group погоджується. Звертайтесь за номером: (097) 79-79-433.

За детальнішою інформацією звертайтесь до нас за консультацією!

_

Наші контакти: м. Київ, пр-т Лобановського, 56, 7 пов., оф.3, тел.+38 (097) 79-79-433.

 

})(jQuery)