fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Ми прицюємо Пн. - Пт.

+38 (067) 337-67-17

Зателефонуйте нам

Facebook

Пошук
Меню
 

Реєстрація торгової марки (Україна)

Ante > Реєстрація торгової марки (Україна)


Разом із динамічним розвитком економічних процесів в країні, інтеграцією в міжнародний бізнес-простір та значним зростанням конкуренції, перед суб’єктами господарювання постає важливе завдання виокремлення свого бренду з-поміж мільйона інших, або ж реклами інноваційного товару чи послуги, про які нікому невідомо.

Для виконання такого завдання необхідною дією для Вас є реєстрація торгової марки, яка не лише представляє собою обов’язковий інструмент підвищення Вашої конкурентоспроможності, а й має безліч інших приємних переваг.

_

Що собою являє торгова марка і для чого вона потрібна?


_

Торгова марка – це позначення, яке відрізняє товари (послуги) одних осіб від однорідних товарів (послуг) інших осіб та призначена для реклами цих товарів (послуг).

Торгова марка може представляти собою словесне позначення у вигляді слова або слів, власного імені, букв, цифр; образотворчий елемент – чорно-білий або кольоровий, а також становити поєднання декількох словесних або образотворчих позначень (може бути скомбіноване).

Торгова марка потрібна:

– для реєстрації домену;

– як захист від конкурентів та своя особиста перевага над ними;

– для зазначення про те, що товар/послуга не є підробкою і має відповідну якість;

– для рекламування власного товару/послуги);

– для виходу на міжнародний ринок тощо.

_

Які обмеження щодо реєстрації торгової марки?


Варто зауважити, що при формуванні власної торгової марки Вам необхідно враховувати певні винятки та заборони, які включають наступні правила:

1) загальновживане слово, яке позначає товари і послуги певного виду, а також загальновживані символи і терміни не можуть становити окрему торгову марку;

2) назва торгової марки не повинна вказувати на неправдиві факти щодо якості товару або послуги та щодо власника такої торгової марки;

3) торгові марки які включають державну символіку, назви або емблеми органів державної влади України та інших країн, різного роду печатки можуть бути включені в знак у вигляді неохороноспроможних знаків при умові погодження із відповідним компетентним органом або власниками;

4) торгова марка не може співпадати уже з існуючими торговами марками для схожого виду товарів і послуг тощо.

Детальніше з обмеженнями Ви можете ознайомитися в  Законі України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» від 22.05.2003р. 

 _

Якщо Ви хочете захистити унікальність своєї продукції чи послуги, звертайтесь до ANTE Consulting Group! Ми допоможемо дотриматися всіх вимог законодавства, обрати необхідні Вам класи, відповідно до Вашого виду діяльності та швидко і результативно зареєструвати її!

_

Що потрібно для реєстрації торгової марки?


            _

На даний момент (з 2017 року) діє 11-та редакція Міжнародної класифікації товарів і послуг для реєстрації знаків (Ніццька класифікація), згідно з якою для реєстрації торгової марки Вам потрібно обрати, один або декілька класів товарів чи послуг, які відображають суть Вашої господарської діяльності.

_

Зазначимо, що потрібно точно переконатися, що торгова марка за обраним класом не буде збігатися з іншими у Вашій або схожій до Вашої галузі діяльності, адже це може стати причиною у відмові реєстрації торгової марки.

_

Які документи необхідні для реєстрації торгової марки?


 

Для реєстрації торгової марки потрібно:

 • заява про реєстрацію такої торгової марки;
 • зображення, позначення, що заявляється;
 • перелік товарів і послуг, для яких заявник просить зареєструвати торговий знак, згрупованих за Міжнародною класифікацією товарів та послуг (за класами).

_

Пакет документів для подачі заяви на реєстрацію торгової марки включає:

 • зображення торгової марки розміром 8х8 см. в електронному та друкованому вигляді у 4-ох примірниках;
 • повне найменування заявника українською мовою (назва підприємства/організації, адреса або ПІБ та місце проживання фізичної особи);
 • довіреність на представлення інтересів заявника у відповідних установах.

За подачу заяви про реєстрацію торгової марки необхідно сплатити державний збір протягом двох місяців з моменту подачі такої заяви, при чому дана сума не підлягає поверненню у разі відмови у реєстрації.

_

За якими етапами проводиться реєстрація торгової марки?


 

 1. Здійснюється оформлення та подається заява на реєстрацію торгової марки до Українського інституту інтелектуальної власності (Укрпатенту).
 2. Отримання копії поданих матеріалів для реєстрації торгової марки з відміткою відомства про отримання заяви.
 3. Укрпатент видає повідомлення про підтвердження прийняття до розгляду заяви на реєстрацію торгової марки із зазначенням дати подання такої заяви.
 4. Заява на реєстрацію торгової марки проходить експертизу протягом 12-13 місяців (без прискорення).
 5. За бажанням заявника проведення експертизи заяви про реєстрацію може бути прискорене за спеціальним зверненням такого замовника (термін проведення експертизи скорочується до 6-8 тижнів).
 6. За результатами проведеної експертизи Укрпатент виносить рішення щодо реєстрації торгової марки. При отриманні рішення про реєстрацію торгової марки мито за реєстрацію та видачу свідоцтва повинне бути сплачено протягом 3 місяців. У разі несплати мита заявка на реєстрацію торгової марки вважається відкликаною.
 7. По закінченню процедури реєстрації торгової марки Державною службою інтелектуальної власності видається Свідоцтво на знак товарів і послуг, яке дійсне 10 років і може бути продовжено.
 8. Проводиться сплата державного збору за реєстрацію.

_

Реєстрація торгової марки (Київ, Україна) проводиться протягом такого періоду:

– 3 місяці – прискорена реєстрація;

– 1 рік – звичайна реєстрація торговельної марки.

_

Реєстрація торгової марки: вартість


Ціна реєстрації торгової марки погоджується. Звертайтесь за номером: (097) 79-79-433.

_

ANTE Consulting Group забезпечить реєстрацію Вашої торгової марки правильно, відповідно до діючого законодавства допоможе отримати Свідоцтво про реєстрацію торгового знаку. Ми раді проконсультувати та допомогти, якщо у Вас виникнуть додаткові запитання щодо реєстрації. Головним нашим завданням є надання якісної послуги у прийнятний для Вас термін з  мінімізацією витрат Ваших зусиль.

_

Наші контакти: м. Київ, пр-т Лобановського, 56, 7 пов., оф.3, тел.+38 (097) 79-79-433.

})(jQuery)