fbpx

Facebook

© 2014

9:00 - 18:00

Ми прицюємо Пн. - Пт.

+38 (067) 337-67-17

Зателефонуйте нам

Facebook

Пошук
Меню
 

Трудове право

Ante > Трудове право

Трудове право


Основу будь-якої організації складають її працівники. Трудові відносини, які виникають між ними та компанією – важливий елемент розвитку, від якого, з одного боку, залежатиме ефективність діяльності керуючої організації, а з іншого – вдосконалення навичок та умінь в роботі працівників, підвищення їх мотивації та розвиток кар’єри.

_

Послуга трудового права від ANTE Consulting Groupце комплексний індивідуальний підхід до врегулювання трудових відносин Клієнта, це якісна допомога у побудові надійної системи взаємовідносин між роботодавцем та працівниками.

_

Трудове право в Україні чітко регламентує питання часу праці й відпочинку, соціального страхування, функціонування профспілок тощо. Під час державних перевірок підприємств особлива увага приділяється трудовим відносинам. Аби уникнути складнощів при дотриманні визначених норм доцільно забезпечити себе підтримкою незалежних експертів – юристів.

_

my-new-infograp_23575507_0814cad06c533ab7a09410500b854a4f7c572f4d-1_

Фахівці ANTE Consulting Group постійно вдосконалюють свої знання, мають багаторічний досвід урегулювання трудових відносин, тому будьте впевнені в надійності та ефективному результату Ваших справ.

_

Незалежно від того, яку послугу Ви оберете, наша компанія надасть повну ґрунтовну консультацію (як в усному, так і в письмовому вигляді). Ми вирішимо не лише поточні проблеми трудової сфери, а й попередимо майбутні, пропонуючи Вам альтернативні варіанти рішень та враховуючи індивідуальні особливості Клієнта.

_

У яких сферах ANTE Consulting Group надає послуги трудового права?


1) Ми складаємо, перевіряємо та аналізуємо трудову документацію. Сюди входять робота з усіма документами, які пов’язані з трудовими відносинами, включаючи трудові договори, колективні договори, цивільно-правові контракти. Від їх правильності залежить ефективність взаємодії роботодавця з працівниками, а, отже – і результат діяльності обох сторін.

_

2) Важливим пунктом, який потребує детального розгляду, вивчення та оформлення є охорона праці, адже вона попереджає нещасні випадки та захищає трудові відносини. Крім того будь-які зовнішні перевірки обов’язково розглянуть коректність її організації на підприємстві. Наші юристи допоможуть організувати її максимально ефективно з дотриманням чинного законодавства, що регулює питання даної сфери.

_

3) Наша компанія займається розробкою системи внутрішньої документації з трудового права. Її деталізація, правильне оформлення та налагодженість обігу забезпечує швидке та якісне реагування на трудові процеси взаємодії працівників і компанії.

_

4) Ринок праці не стоїть на місці, він розширюється та диверсифікується. Успішна робота компаній часто вимагає нових унікальних трудових ресурсів, якихось особливих здібностей, інноваційності та ідейності. Саме тому ANTE Consulting Group йде в ногу з часом і пропонує послугу оформлення дозволів на працю іноземців, які дозволять досягнути Вам бажаного результату у власних справах.

_

5) Команда ANTE Consulting Group завжди прагне вирішувати Ваші спори щодо трудових відносин мирним шляхом. Ми проводимо переговори, готуємо підтверджуючі факти та законодавче підґрунтя тієї чи іншої проблематики. Захист Ваших інтересів у переговорах – найважливіше завдання для нас.

_

6) Юристи – консультанти нашої компанії забезпечують консультаціями з трудового права як юридичних, так і фізичних осіб (в тому числі ФОП). Ми вивчаємо Ваше питання дуже детально та надаємо повну інформацію щодо вирішення проблем.

_

7) Правове забезпечення представництва Клієнта в профспілках.

_

8) Консультування з приводу альтернативи: приймати працівника в штат чи користуватися аутсорсингом.

_

9) Допомога при звільнені та прийнятті на роботу, наприклад, у разі реорганізації компанії Клієнта.

_

my-new-infograp_23575507_0814cad06c533ab7a09410500b854a4f7c572f4d-2_

Наша допомога не обмежується вищенаведеними послугами. Трудове право обширне та має безліч нюансів. Звертайтесь до ANTE Consulting Group з Вашим питанням у сфері трудових відносин!

_

Детальну інформацію про вартість послуг трудового права Ви можете отримати за телефоном: (097) 79-79-433.

_

Наші контакти: м. Київ, пр-т Лобановського, 56, 7 пов., оф.3, тел. (097) 79-79-433.

})(jQuery)